skip to Main Content

Ben jij

              de nieuwe

                                    Ranomi Kromowidjojo?

Je staat op het startblok, een paar seconden is het doodstil. Dan: een fluit signaal. Je duikt zo ver je kunt en zwemt keihard. Als je de kant aantikt staat iedereen te juichen!. Een wedstrijd winnen geeft een geweldig gevoel. Maar daar moet je eerst veel voor trainen. Bij de Winterswijkse Watersport Vereniging doe je dit samen met heel veel anderen.

De leden van WWV hebben de afgelopen jaren veel medailles gewonnen. Een aantal van hen wist Gelders kampioen te worden en er werden zelfs prachtige resultaten op de Nederlandse kampioenschappen geboekt.

Heb je interesse: Kom langs voor tekst en uitleg of neem deel aan een aantal proeftrainingen. Je kunt maximaal 1 maand gratis mee trainen!

Contact

E-mailadresNaamtelefoon nummer
BasiszwemmenErwin te Selle06-41023828
WedstrijdzwemmenKees-Jan van Overbeeke0543-533717   WhatsApp
WaterpoloBram Duenk06-24393035   WhatsApp
Masters & BC cursusJan Lammers
Kees-Jan van Overbeeke
0543-521773
0543-533717   WhatsApp
VertrouwenscontactpersoonHetty de Rooij0543-533717

Verslag NJK 2022 te Eindhoven

Het zit er al weer op. Het hele seizoen werk je toe naar de diverse…

Lees meer
© Kees-Jan van Overbeeke

WWV Winterswijk ontvangt ClubFund cheque van Albert Heijn 2022

Bedankt voor al jullie support! Dankzij de vele zegels die wij van jullie als leden…

Lees meer
© Kees-Jan van Overbeeke

WWV Winterswijk huldigt zijn GK2022lb zwemmers

Doordat er tijdens de GKLB 2022 zo goed is gezwommen heeft WWV Winterswijk haar zwemmers…

Lees meer

Verslag 4 dagen Gelderse kampioenschappen 2022 lange baan Nijmegen

Een wedstrijd van 4 dagen lang, een bad vol zwemmers en een bad vol uitdagingen,…

Lees meer

Verslag Gelderse kampioenschappen 2022 lange baan – Sessie 4

Op zondag 22 mei was de laatste dag van de Gelderse Kampioenschappen lange baan in…

Lees meer

Verslag Gelderse Kampioenschappen 2022 lange baan – Sessie 3

Op zaterdag 21 mei 2022 had WWV Winterswijk 6 zwemmers die mochten gaan strijden tijdens…

Lees meer

Trainingskamp september 2021 te Ruurlo

Leeftijdscategorie

Seizoen 2022-2023
CategorieJongensMeisjes
Minioren 120162016
Minioren 220152015
Minioren 320142014
Minioren 420132013
Minioren 520122012
Minioren 62011
Junioren 120102011
Junioren 220092010
Junioren 320082009
Junioren 420072008
Jeugd 120062007
Jeugd 220052006
Senioren 120042005
Senioren 220032004
Senioren Open2002 e.o.2003 e.o.
Back To Top
Zoeken